Agjencia Zhurnal.mk

Publikohet filmi i parë për “coronavirus”

Është publikuar filmi i parë për virusin kinez “coronavirus”.

Filmi zgjat rreth 8 minuta, dhe aty flet Steven, shkruan Indeksonline.Ai u infektua me coronavirus, gjatë vizitës së familjarëve të tij në Kinë.

Ndiqeni videon për më shumë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...