Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Publikohet filmi për veprimtarinë e Ali Ahmetit nga viti 1981 deri sot (Video)

Shkup, 21 dhjetor, Zhurnal.mk – Është publikuar video përmbledhja për veprimtarinë e kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti, nga viti 1981 deri sot. Ahmeti ka falënderuar publikisht në rrjetet sociale autorët e këtij filmi.

“Faleminderit për këtë përmbledhje të shkurtër artistike të një veprimtarie shumëdekadëshe”, ka shkruar Ahmeti në FB.

Në rolin e tij si djalosh i ri, paraqitet një djalosh zeshkan me bicikletë, i cili shëtitet rrugëve të vendlindjes së Ahmetit, duke simbolizuar rrugëtimin nëpër dekada.

Postime të ngjashme

Qeveria miraton emrat e ri të rrugëve të Shkupit

T E

Çkatroski: Zaev po punon me inercion ndaj problemeve me Bullgarinë

Z H

Snopçe: Shumica qeveritare nuk mund të sigurojë kuorum, do të mbështesim çfarëdo lloj interpelance

Z H

Boban Iliç vetëdorëzohet, do të vuaj vetëm 3 vjet burg

R Zh

Takim i ministrit Spasovski me ambasaorin çek Mirosllav Toman

R Zh

7 të vdekur dhe 726 raste të reja me Covid 19 në Maqedoni

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...