Agjencia Zhurnal.mk

Publikohet foto, kështu dukeshin Xhensila dhe Besi kur ishin fëmijë

Publikohen fotot e Xhensilës dhe Besit kur ishin fëmijë.

Komediani Bes Kallaku ka zgjedhur që me ndjekësit e tij në Instagram ta ndajë foton e tij dhe Xhensilës, kur ata ishin fëmijë, shkruan lajmi.net.

“Pak para se te njiheshim me njeri tjetrin .”, ka shkruar me shaka Besi pranë fotos së bërë kolazh.

Duke qenë se dyshja janë shumë të dashur për publikun, sigurisht se komentet pozitive të ndjekësve nuk kanë munguar.

Besi dhe Xhensila janë ndër çiftet e komentuara në botën e shoubizit dhe për gjatë këtyre viteve në skenë nuk kanë pasur asnjë skandal.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...