Agjencia Zhurnal.mk

Publikohet kënga “Histori” nga Besa Kokëdhima

Besa Kokëdhima e ka publikuar këngën me të cilën do të jetë pjesëmarrëse në “Kënga Magjike”.

Besa Kokëdhima do të marrë pjesë në festivalin e këngës “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net.Ajo ka zgjedhur që të garoj me këngën “Histori” për tekstin dhe muzikën e së cilës për herë të parë është kujdesur vetë ajo.

Me orkestrim është marrë Darko Dimitrov, e në videon e këtij projekti Besa shfaqet duke kënduar me shumë emocion.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...