Agjencia Zhurnal.mk

Publikohet ‘Larg’ nga Eni Koçi dhe Elinel

Eni Koçi dhe Elinel kanë bashkuar forcat për të sjellur një projekt të përbashkët muzikor.

Dyshja e njohur kanë sjellur këngën ‘Larg’ e të cilën e realizuan së bashku me videoklip, shkruan Indeksonline.

Për tekstin e këngës është kujdesur Genc Prelvukaj dhe Elinel ndërsa kilip u realizua nga ‘BlackFish Entertainment’.

‘Larg’ tashmë është lasnuar në kanalin ‘YouTube’ dhe sigurisht pritet të pëlqehet nga adhuruesit e dy artistëve./Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...