Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Publikohet një imazh i Rita Orës gjatë turneut të “Phoenix” në 2019, këngëtarja befason me stilin unik

Ajo gjithmonë di se si të tregojë aftësitë, e më shumë në veshjet dhe paraqitjet publike që bën.

Dhe Rita Ora u shfaq unike në një fotografi të publikuar në rrjete sociale nga stilisti i saj, Rob Zangardi, imazh ky i realizuar gjatë turneut të “Phoenix” në vitin 2019.

Gjyqtarja e “Masked Singer”, 30 vjeçare, tregoi figurën e mahnitshme në një triko të bardhë të printuar me disa flutura të zeza që po ashtu e shoqëroi me një kapelë të tillë.

Poshtë, biondja po mbante një xhaketë të zezë me pika të bardha ndërsa përreth belit po ashtu mbante një shirit të njëjtë.

Bukuroshja shqiptare kishte lëshuar flokët drejtë, teksa vendosi edhe një palë syze të bardha.

Dukjen e kompletoi me një varg byzylykësh, të cilët e bën të duket edhe më tërheqëse.

Rita Ora ndërkohë është paguar mbi një milion funte për të qenë pjesë e sezonit të dytë të “The Masked Singer”.

Postime të ngjashme

Morena Taraku vjen me një imazh interesant, mbështillet me një gjarpër me gurë shkëlqyes

S.B.

Kida bëhet me veturë luksoze, vlera e së cilës arrin vlerën mbi 100 mijë euro

S.B.

Kejvina Kthella: Jam e ftohtë, por ngrohja globale më bëri të zjarrtë

S.B.

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

T E

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...