Agjencia Zhurnal.mk

Publikohet përsëri audio përgjim mes Mickoskit dhe Kiçeec, përmendet Sasho Mijallkov

Shkup, 29 qershor – Zhurnal.mk – Një audio “Bombë” e re është publikuar sot në Youtube. Në këtë video dëgjohet biseda e përgjaur mes Kiçeec dhe liderit të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, ku ai konfirmon se Sasho Mijallkov ka qenë një nga donatorët e VMRO-DPMNE-së me nga 5 mijë euro për harxhime për autobusë, përcjellë Zhurnal.

Bëhet fjalë për periudhë në vitin 2018. Mickoski përmendë 2 qershorin, datë kur ai mbajti fjalim në një miting të opozitës në vitin 2018.

“Sasho ka dhënë dy herë nga 5 mijë euro për autobusët për 2 qershor”, thotë Mickoski në bisedë.///Zhurnal.mk

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...