Publikohet sezoni i pestë i “La Casa de Papel”

Sezoni i pestë i “La Casa de Papel (Money Heist)” është paralajmëruar prej kohësh që do të dalë në Netflix, dhe pritjes i erdhi fundi, pasi tashmë janë në dispozicion episodet e reja të serialit spanjoll.

 

Sezoni i pestë i pjesës së parë të “La Casa de Papel” u vu në dispozicion të shikuesve të Netflix ndërsa drama popullore spanjolle po përfundon. Fansat e “La Casa de Papel” kanë pritur gati një vit e gjysmë për të parë se çfarë ndodhi pas ngjarjeve të sezonit të katërt. Sidoqoftë, në cilën orë do të vihet në dispozicion për ta parë në platformën ndërkombëtare të transmetimit, shkruan Express.co.uk.

 Pjesa e fundit e sagës gjithnjë dramatike do të ndahet në dy gjysma, me pesë episodet e para që do të vihen në dispozicion të fansave më 3 shtator 2021.

Foto: Manuel Fernandez-Valdes

Sezoni i pestë do të përfundojë me pesë pjesët e tij të fundit më 3 dhjetor 2021.

Për fansat amerikanë, drama e krimit është në dispozicion nga mesnata e 3 shtatorit 2021, por kjo ky nuk ishte rasti për ata në Britani.

Siç është e zakonshme në bazën e të dhënave Netflix në Britani, ato zakonisht vihen në dispozicion në orën 8:00 të mëngjesit në ditën e lansimit të tyre.

Foto: Money Heist/Netflix

Prandaj, tetë episodet e pjesës së parë të sezonit të pestë do të jenë të publikuar nga sot (e premte), 3 shtator.

Ishte 3 prill 2020, kur fansat u entuziazmuan për herë të fundit nga drama me bazë spanjolle, me tetë episode që u hodhën në platformën Netflix.

Related posts

Patrioti me shpirt artisti

D V

Medalja e Paqes dhe Pajtimit “Anton Çetta”

D V

Turbulenca e një dashurie që la histori

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com