Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Publikoi definicionin e ‘freestyle’, Tayna i kundërvihet Dafinës: Ty nuk t’i dinë as këngët, e ‘freestylet’ e mi i dinë përmendsh

Duket se këngëtaret shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Tayna, po vazhdojnë të dëshmojnë se kanë prishur raportet me njëra-tjetrën.

Ndonëse kanë një hit të përbashkët, komentohet prej kohësh se vajzat momentalisht nuk flasin me njëra-tjetrën.

Së fundmi, ka qenë Dafina ajo e cila ka bërë një koment rreth ‘freestyle’ që kohëve të fundit janë bërë trend për shumë artistë shqiptarë.

Në një postim të ndarë në InstaStory, 29 vjeçarja ka dhënë definicionin e ‘freestyle’ që nënkupton: “e pa shkruar, e pa ushtruar, e pa prerë dhe forma më e vrazhdë e rap-it”.

Pas këtij postimi, nuk ka munguar një reagim nga reperja nga Prizreni e cila duket se ka hedhur një ‘kunja’ për ish-miken.

E njëjta ka ripostuar një video të një fanse në InstaStory në të cilën shtoi, “Ty nuk t’i dinë as këngët, e ‘freestyle’-t e mi i dinë përmendsh. Ne nuk jemi njësoj”.

Ky postim i 24 vjeçares ka lënë të kuptohet se është kundrejt Dafinës, ndonëse presim të shohim se si do rrjedhin gjërat në vijim.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...