Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, ditën e djeshme (e mërkurë) u bë nënë për herë të dytë.

Lajmi është bërë i ditur nga burime të afërta me Telegrafin, ndërsa sot u bë një reagim në rrjete sociale.

Prezantuesja ka publikuar një postim pas lindjes, duke treguar se vajzën e ka pagëzuar me emrin Bota.

“Familja jonë u kompletua. Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli. 03.03.2021. Një falënderim të veçantë për spitalin amerikan dhe të gjithë stafin që u përkujdesën për në. Mirënjohëse pa fund për shërbimet e ofruara”, ka shkruar Rudi.

Reagimet e fansave e miqve ishin të menjëhershme, duke e uruar fëmijën e dytë të çiftit Gjikolli.

Elita dhe Gjiko përndryshe janë prindër edhe të një djali të quajtur, Zëri.

Postime të ngjashme

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

Linda Halimi: Kam ende të afërm që nuk më flasin pas martesës me Big D

S.B.

‘Për një javë të mbarë’ – Rita Ora poston imazhe nga plazhet në Sydney

S.B.

Reperi Kid Cudi nderoi Kurt Cobainin duke veshur një fustan dhe xhemper si legjenda e “Nirvana”

S.B.

‘Duke u përpjekur të bëj një foto’ – Dafina duket e mrekullueshme në imazhet e reja

S.B.

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...