Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Publikon imazh me të bijën, Fero: Vajza ime është një ndër dhuratat më të mëdha që kam marrë ndonjëherë

Reperi i njohur nga Gjilani, Fero, prej disa javësh është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe bashkëshortja e tij, modelja Arbenita Ismajli, mirëpritën një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Nina.

Feronit Shabani (emri i vërtetë) ka publikuar së fundmi një imazh pranë të bijës, duke e cilësuar si dhuratën më të mirë ndonjëherë.

“Vajza ime është një nga dhuratat më të mëdha që kam marrë ndonjëherë”, ka shkruar ai.

Në anën tjetër, Arbenita ditën e djeshme bëri një reagim duke thënë se akoma nuk po mund ta beson se është bërë nënë.

Të njëjtit u martuan në muajin mars, pak javë para se të zbulojnë se pop resin së bashku një fëmijë.

Ata po jetojnë mes Kosovës dhe Gjermanisë, pasi në këtë të fundit Fero ka nisur karrierën prej disa vitesh.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...