Agjencia Zhurnal.mk

Puding shtëpie me çokollatë

Përbërësit:
200 gr çokollatë e zezë
60 gr niseshte
800 ml qumësht
1 lugë gjelle pluhur capucchino
1 sheqer vanilje
1 lugëz ekstrakt vanilje

Udhëzimet:
1 Të gjithë përbërësit shtoni tek qumështi dhe rrahini me tel kuzhine, duke u kujdesur që të mos krijohen dromca.

2 Pastaj tenxheren vendoseni në zjarr dhe përziejeni vazhdimisht derisa të trashet masa.

3 Pastaj shërbejeni të dekoruar sipas dëshirës. Ju bëftë mirë./meshije.com

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...