Agjencia Zhurnal.mk

Punët e veta në terezi, tani Loredana Zefi po bën drejtësinë për të tjerët!

Emri i Loredana Zefit çdo ditë po pushton mediat zvicerane.

Sipas medias zvicerane, Loredana ka tentuar të zbulojë në disa mënyra se kush fshihet pas një faqeje në Instagram “Beauty Fake”, e cila merrej me figurat publike.

Mirëpo, jo të gjitha postimet që bënin pëlqeheshin nga masa, e këtu bënin pjesë dhe mikeshat e Loredanës, këngëtarja gjermane Senna Gammour dhe influentja e modës, Arigona.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...