Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Punëtorët e ndërtimit gjejnë dy persona duke jetuar në një “shpellë” në Kaliforni

Punëtorët e ndërtimit kanë gjetur dy persona që jetonin në një shpellë të bërë nga njeriu në një qytet të Kalifornisë.

Punëtorët në qytetin e Vallejos po gërmonin vendin e një ure të vjetër kur dëgjuan zëra që vinin nga një argjinaturë aty pranë.

Punëtorët menjëherë telefonuan policinë dhe departamentin e zjarrfikësve, nga frika se dikush ishte plagosur. Sipas San Francisco Chronicle, “dhjetra policë, zjarrfikës dhe punëtorë shpëtimi nga Vallejo dhe agjencitë u bashkuan në urën e vjetër”.

Policia gjeti një shpellë 20 metra të gjatë, tre metra të lartë, të bërë nga njeriu, me dy persona brenda.

Dy personat u larguan nga aty dhe u dërguan në një vend që nuk është bërë i ditur.

Postime të ngjashme

Personat e hershëm janë më të lumtur se ata që zgjohen vonë

Dafina Vidishiqi

Shenjat në thonj që tregojnë nëse e keni kaluar Coronavirusin

Dafina Vidishiqi

Ilaçi për Alzheimerin aprovohet nga Agjencia e Barnave, hera e parë në 20 vjet

Lea Muslija

Europa përjeton pranverën më të ftohtë që nga viti 2013

Lea Muslija

Do të ketë një eklips diellor sot, kjo është ora kur mund ta shihni dhe në cilat vende të botës është i dukshëm

Lea Muslija

Harrojini legjendat që keni dëgjuar: Ja ç’duhet të bësh në të vërtetë kur të pickon një kandil

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...