Agjencia Zhurnal.mk

Punëtori lëndohet pasi u rrëzua nga shtëpia

Një person derisa ishte duke punuar në një shtëpi në Malishevë, nga pakujdesia është rrëzuar në tokë.

Viktima është dërguar në qendrën e mjekësisë familjare në Malishevë dhe pas ndihmës së parë  është dërguar në QKUK./kp/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...