Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“Punimet i bllokuan për 3 vite ata që i lanë rrugët rrugëve”, Rama nxjerr videon nga ish-sheshi Shqiponja

Zhurnal Ads

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot videon me planin se si do devijojë trafiku nga sot, kur kalimi tek ish-sheshi Shqiponja është ndaluar për shkak të punimeve që po kryhen për Unazën e Madhe të Tiranës.

Më këtë video, Rama i jep përgjigje dhe kritikëve që flasin për trafikun që do sjellë për disa muaj mbyllja e këtij segmenti.

Sipas Ramës, punimet në këtë zonë “për 3 vite i bllokuan ata që i lanë rrugët rrugëve”.

POSTIMI I PLOTE

MIRËMËNGJES
dhe me këtë video informuese mbi planin menaxhimit të trafikut që nis sot në nyjen e SHESHIT SHQIPONJA, për shkak të punimeve që po kryhen në UNAZËN E MADHE të Tiranës të cilën për 3 vite e bllokuan ata që i lanë rrugët rrugëve, ju uroj një javë të mbarë

https://www.facebook.com/watch/?ref=search&v=479682826269140&external_log_id=154e4ec1-2a97-43df-bc30-0c9561bfc991&q=edi%20rama

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

E përfshirë edhe FBI! Arrestimet tek AKBN, zbardhen emrat e zyrtarëve që ranë në pranga (skema si i shkaktuan shtetit 1.5 mln dollarë dëm)

admin

Dorëhiqet Gent Cakaj

Z H

Ambasadorja e Suedisë apel nga Korça: Gazetarët të punojnë pa u arrestuar dhe kërcënuar

T E

Babai plagos djalin dhe merr peng anëtarët e familjes në Malishevë

admin

Gjendet motori që dyshohet se u përdor në atentatin ndaj kreut të Policisë Bashkiake

admin

U hoq si infermiere dhe i mori 8 mln euro vajzës së pacientes, shkarkohet sanitarja e spitalit Covid2

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...