Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, prej disa vitesh po shijon një romancë dashurie me reperin Genc Prelvukaj.

Çifti, të cilët u fejuan në nëntor të vitit 2019, vazhdojnë të jenë çdo moment pranë njëri-tjetrit megjithëse nuk kanë zbuluar ndonjë hap tjetër të tyre.

Së fundmi, Eni është pyetur nga një fans në rrjete sociale se kur do e bëjnë një ceremoni.

“Si nuk na bërë një dasmë më”, ishte pyetja e një ndjekësi.

“Hahaha ne na mori malli të pimë një kafe rehat pa maska. Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion këtë periudhe”, ka qenë përgjigja e saj duke lënë të nënkuptohet se nuk kanë ndonjë plan në një të ardhme të afërt.

Të njëjtit kanë qenë më të fokusuar në muzikë, duke sjellë për fansat e tyre projekte e bashkëpunime të ndryshme pavarësisht situatës me coronavirus.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...