Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pyetet për një fëmijë tjetër, Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësin: Prit njëherë të harrojmë traumat e lindjes së parë

Ajo gjatë vitit të kaluar ka qenë një nga emrat më të komentuar në rrjetet sociale e po ashtu edhe në faqet rozë.

Fjala është për partneren e reperit shqiptar, Ledri Vula, Sara Hoxhën, e cila u përfol mjaft shumë për periudhën e shtatzënisë, ndonëse në dhjetor u bë nënë për herë të parë.

E njëjta së fundmi u ka dhënë hapësirë fansave të pyesin më shumë rreth gjërave që u interesojnë përmes opsionit ‘pyetje-përgjigje’.

“Po me vëlla, kur do bëhet Poem”, ka qenë pyetja e parashtruar nga një ndjekës, ndërsa një përgjigje epike nuk mungoi as nga Sara.

“Po prit njëherë të harrojmë traumat e lindjes së parë se është akoma herët. Dhe ta shijojmë dhe pak Poem mirë e mirë”, ka thënë ajo.

Theksojmë që Sara dhe Ledri u bënë prindër për herë të parë më 14 dhjetor të vitit që lamë pas të një vajze të quajtur, Poem Blu.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...