Që prej ribashkimit Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk mund të ndahen nga njëri-tjetri, fotografohen në kulmin e lumturisë në jahtin e tyre

Ata kanë udhëtuar nëpër Evropë me një jaht prej 130 milionë dollarësh për udhëtimin e saj luksoz të ditëlindjes së 52 -të.

 

Dhe Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, 48 vjeç, nuk mund t’i mbanin duart larg njëri-tjetrit pasi shijuan një darkë gjatë ndalesës së tyre romantike në Nerano, Itali, të mërkurën, shkruan DailyMail.

Këngëtarja dukej e buzëqeshur ndërsa u ul në prehrin e të dashurit të saj gjatë vaktit në Le Scoglio dhe çifti dhuruan një puthje pasionante ndërsa ishte ende ulur në tryezë.

Jennifer, e cila dukej sensacionale me një këmishë me vija të kuqe dhe të bardha, ishte plot buzëqeshje dhe përpiqej ta shfaqte kënaqësinë e saj ndërsa ajo u mbështoll në krahët e aktorit dhe me dashuri e vështroi në sytë e tij.

Ben gjithashtu dukej se ishte në disponim të mirë, duke parë të dashurën e tij mahnitëse dhe duke buzëqeshur para se të anonte për më shumë puthje nga ylli i famshëm.

Jennifer dukej elegante e veshur me një palë pantallona të bardha me stil të gjerë.

Ajo i la pjesën e përparme të flokëve të saj të binin poshtë për të përshtatur tiparet e saj të bukura, por duke qenë e kujdesshme që të mos kishte shumë flokë në momentin e shkëmbimit të puthjeve me Benin.

Ben ndërkohë kishte veshur me një këmishë polo të modeluar ngjyrë krem.

Ben dhe Jennifer kishin caktuar datën e martesës në vitin 2003 por e shtynë martesën e tyre para se të ndërprisnin lidhjen e tyre.

Ata e rindezën romancën e tyre disa muaj më parë pas ndarjes së saj nga Alex Rodrigez në prill të këtij viti, pas katër vitesh lidhje.

Dhe që kur dolën në publik me romancën e tyre, Ben dhe Jennifer kanë shijuar një pushim në jahtin e tyre luksoz me ndalesa në Monako, St Tropez dhe Capri si dhe Nerano.

Ish-i fejuari i Jenniferit, Alex Rodriguez, ka qenë gjithashtu në St Tropez ditët e fundit, duke festuar ditëlindjen e tij të 46-të në një jaht me qira nga Ocean Paradise, i cili ka një çmim prej 27,000,000 eurosh (31,860,810 dollarë) dhe mund të mbajë 12 mysafirë dhe 12 pjesëtar nga stafi.

Megjithatë, kjo nuk është e barabartë me jahtin e Jenniferit, i cili ka çmim prej 110,000,000 eurosh (129,817,600 dollarë), ku në fillim të kësaj jave ajo dhe Ben u panë duke shijuar momente romantike me njëri-tjetrin.

Anija 85-metra e gjatë e Lopezit e mor me qira nga kompania ‘Valerie’ dhe u ndërtua nga Lurssen në vitin 2011 dhe iu nënshtrua një riparimi të gjerë në vitin 2019. Mund të strehojë 17 mysafirë në nëntë kabina të mirë-caktuara me hapësirë për një ekuipazh prej 27 personash.

Duke folur për lidhjen e çiftit të ri, një burim tha kohët e fundit: “Ata [Jennifer dhe Ben] po bëjnë një udhëtim të bukur. Ata festuan ditëlindjen e Jenniferit në një klub nate. Ajo dukej e mrekullueshme dhe shumë e lumtur”.

Jennifer thuhet se është ‘plotësisht e përkushtuar’ ndaj Benit por nuk dëshiron të hyjë në një fejesë ose martesë së shpejti.

Një burim shpjegoi: “[Ata] janë plotësisht të përkushtuar ndaj njëri -tjetrit…ata kanë përzier jetën dhe familjet e tyre dhe nuk e ndiejnë nevojën për t’u fejuar akoma apo edhe për t’u lidhur”.

“Ata të dy kanë qenë atje dhe nuk e ndiejnë të nevojshme. Ata të dy janë shumë të sigurt në marrëdhëniet e tyre dhe Ben e adhuron atë”, tha burimi.

“Është vërtet e destinuar që ata të jetë bashkë dhe të gjithë rrethi i tyre mendojnë se janë një dyshe perfekte”.

Por nuk duket se do të kalojë shumë kohë para se çifti i dashuruar ta çojë lidhjen e tyre në një nivel tjetër duke lëvizur së bashku.

Një burim i brendshëm tha: “Miqtë e tyre nuk do të habiten nëse ata lëvizin së bashku dhe përfundimisht përfundojnë së bashku. Ata po kalojnë të gjithë kohën e tyre të lirë së bashku dhe duke e bërë njëri-tjetrin një përparësi”.

Ben ka fëmijët: Violet, 15, Seraphina, 12, dhe Samuel, nëntë, me ish-gruan e tij Jennifer Garner, ndërsa Jennifer ka binjakët 13-vjeçarë Emme dhe Max me ish-burrin Marc Anthony. /Telegrafi/

Related posts

Baba për herë të dytë; Kledi Kadiu zbuloi emrin e djalit që sapo ka lindur

D V

Oriola Marashi e mrekullueshme në pozat me rroba banjo

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More