Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Qëllohet me armë ndaj banesës në Llakatund të Vlorës, arrestohet autori

Të shtëna me armë zjarri në fshatin Llakatund të Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ndërsa dyshohet se një person ka qëlluar në drejtim të një banese.

Gjithçka mësohet se ka nisur pa një konflikti të ndodhur më herët.

Fatmirësisht nuk ka asnjë të lënduar, ndërsa personi që ka qëlluar është arrestuar nga Policia e Vlorës.

Bashkë me personin që qëlloi, në komisariat është shoqëruar edhe pronari i banesës që ishte objektiv i sulmit me armë për të sqaruar konfliktin mes palëve, që ende nuk dihet për çfarë bëhet fjalë.

Postime të ngjashme

Kushtetuesja shqyrton padinë e PR për Komitetin Teknik

S.B.

Meta kujton tubimin e 1 viti më parë: Misionin tonë të nisur më 2 mars për rivendosjen e sovranitetit të plotë të shqiptarëve, do ta çojmë deri në fund, më 25 prill

S.B.

“100 dështimet e Ramës në 8 vite”, Basha: Dëmi në buxhetin e shtetit gjatë qeverisjes së tij 6.2 mld euro (Video)

S.B.

Shpresa tek vaksinat: Rëndim i situatës së pandemisë në Shqipëri

S.B.

Rama nxjerr videon: Ja si do të jetë godina e re e maternitetit “Mbretëresha Geraldinë”

S.B.

“Shqipëria, shtëpia që fiton”/ Nga ekonomia tek integrimi, zbardhet pakti i koalicionit që firmosi Basha dhe Kryemadhi

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...