Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Qëllohet me armë zjarri drejt një makine në Tiranë

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë! Dosja.al ka mësuar se është qëlluar me armë zjarri në drejtim të një automjeti, në rrugën “5 maji”. Ngjarja është raportuar se ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Persona, ende të paidentifikuar janë afruar dhe kanë qëlluar në drejtim të mjetit që mësohet se është në pronësi të një 24-vjeçari me inicialet, N.A..

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar nga të shtënat me armë. Mësohet se grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes, dhe po kryejnë inspektimet e nevojshme. 

Janë ngritur pika kontrolli dhe po ‘krihet zona’ për të mbërritur tek autorët e kësaj ngjarjeje. 

Postime të ngjashme

Kryemadhi: Uragani i 25 prillit do ta shkulë Rilindjen

N E

Shqipëria do të marrë vaksinën ruse Sputnik V

N E

Manastirliu: Nis vaksinimi i dializantëve dhe grupeve më të rrezikuara

S.B.

Balla me të rinjtë në Librazhd: Puna sapo ka filluar, ky është vetëm fillimi

S.B.

Floriana Garo: Më 25 prill, Shqipëria do të zgjedhë Lulzim Bashën

S.B.

Basha uron myslimanët: Me mbylljen e muajit të Ramazanit të marrin fund dhe vuajtjet e shqiptarëve

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...