Agjencia Zhurnal.mk

Qëlluan me armë duke lëvizur me “Audi”, arrestohen dy persona

Dy shtetas të cilët qëlluan në ajër me armë zjarri në rrugë janë arrestuar nga policia e Durrësit.

Të prangosurit janë shtetasit D. M., 34 vjeç dhe K. M., 49 vjeç, banues në Durrës, të cilët akuzohen për veprat penale “Armëmbajtja pa leje” dhe “Prishja e qetësisë publike”.

Këta dy persona dyshohet se kanë qëlluar në ajër me një armë zjarri pistoletë në lagjen nr.15 , gjatë kohës që kanë qenë duke udhëtuar së bashku me një mjet tip “Audi”, i cili është sekuestruar si provë materiale.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...