Qeni vendosi ta shëtiste kalin, skena u bë virale

Një qen i vogël vendosi ta dërgonte kalin për shëtitje gjersa pronarët e tyre filmuan të gjithë skenën dhe e postuan në Twitter, ku video u bë hit.

 

Pamjet tregojnë qenin që tërheq butësisht kalin me një litar që e mban në gojë gjersa kali i bindur ndjek hapat e tij.

“Mos u shqetëso, shok, unë do të të drejtoj”, thuhet në përshkrimin e videos.

Për më tepër shikoni videot e mëposhtme. 

Related posts

E pazakontë, babai i Meghan Markle do të hedhë në gjyq të bijën dhe princ Harryn për këtë arsye

D V

Test psikologjik: Përgjigju kësaj pyetjeje për të kuptuar ç’ka më shumë rëndësi për ty në jetë

D V

100 shishe të verës për secilin banor që mbushë 100 vjeç në kantonin zviceran

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More