“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

Këngëtarja shqiptare ka publikuar disa fotografi në Instagram.

 

Bukuroshja kosovare, Anxhelina Hadergjonaj, është mjaft e njohur për linjat trupore që posedon.

Ajo paraqitet mjaft me stil në Instagram, ku në një fotografi të fundit të cilën e ka postuar në Instagram shihet e veshur me rroba ku e shfaqin barkun e sheshtë të këngëtares.

Ajo erdhi me veshjen e kordinuar e cila i shkonte mjaft shumë asaj.

https://www.instagram.com/p/CR3tejEikWh/?utm_source=ig_web_copy_link

“Qershia mbi tortë”, i tha vetes ajo teksa pozoi joshëse për kamerën.

Related posts

Besi dhe Xhensila kujtojnë përvjetorin e martesës me foton e ëmbël nga plazhi

D V

Një përvjetor i dytë jashtë pritshmërive, ja si festuan Meghan dhe Harry

D V

Kim dhe Khloe Kardashian thonë se nuk mund të ndalojnë së qari pasi motra e tyre Kylie Jenner njoftoi se është shtatzënë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com