Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Qeveria e publikoi listën e kompanive që kanë marrë ndihmë, por s’i kanë dhënë pagat

Shkup, 5 shkurt, Zhurnal.mk – Qeveria e ka vazhduar traditën e publikimit të listës së kompanive të cilat kanë pranuar ndihmë nga Qeveria, por nuk ua kanë transferuar atë punëtorëve.

Kështu ndodhi edhe këtë herë, ku Qeveria publikoi listën e kompanive të cilat nuk ua kanë dhënë pagat punëtorëve për muajin dhjetor të vitit 2020.

Listën mund ta shihni në këtë vegëz./TV21

Postime të ngjashme

Zjarret në Koçan janë lokalizuar, helikopterët në teren në Kostin Doll dhe Novosellani

Z H

Ndalohet tërësisht lëvizja në zonat malore

Z H

Shkupi dhe Tetova me më tepër raste aktive, Filipçe thotë se virusi u përhap nga mërgimtarët

Z H

Zaev: Solidariteti funksionon, do të kompensohen dëmet që u shkaktuan nga zjarri

Z H

Moti sot i ngrohtë me temperatura deri 42 gradë

Z H

Angellov paralajmëron gjendje krize në një pjesë të shtetit nëse ka nevojë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...