Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Qeveria kalon projektin hekurudhor Maqedoni – Shqipëri, drejtori Halili jep lajmin e mirë

Shkup, 21 shtator – Drejtori i Ndërmarrjes Publike “Hekurudhat e Maqedonisë – Infrastruktura”, bën të ditur se ka kaluar në Komisionin ekonomik të qeverisë, projekti hekurudhor Kërçovë – Shqipëri.

Lajmin e mirë Halili e ka bërë të ditur në Facebook. Kalon në Komisionin ekonomik të qeverisë, projekti ynë hekurudhor Kërçovë – Shqipëri.

Postime të ngjashme

Teuta Arifi inspekton nga afër punimet në Çarshinë e Epërme

Dafina Vidishiqi

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Dafina Vidishiqi

Hungaria hapi Konsullatë në Maqedoni

Dafina Vidishiqi

RMV, padi ndaj tetë personave për armëmbajtje, terrorizëm e luftime për ISIS në kuadër të rastit “Qelia”

Dafina Vidishiqi

Filipçe: Në shtator, nxënësit mund të kthehen në bankat e tyre

Dafina Vidishiqi

Zaev: Te ne kanë ndikim forca dhe palë të treta

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...