Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Qeveria mban seancën e 14 me rradhë online

Shkup, 22 tetor – Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka caktuar seancë për më orën 18.30. Kjo do të jetë seanca e 14 e qeverisë, ndërsa do të mbahet online.

Për vendimet që do të dalin nga kjo seancë do të ju informojmë pas mbarimit të saj.

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Regjistrimi në Diasporë dukshëm më i ulët se sa ai para vendimit për shtyrje, kush i dëshpëroi!

R Zh

Mungesa e vaksinave ndërpret edhe fushatën e ndërgjegjësimit për vaksinim

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Sot 46 viktima dhe 687 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

R Zh

Qeveria demanton Milloshoskin: Zaevi dhe Spasovski nuk u kanë dhënë pasaporta pjesëtarëve të ISIS-it

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...