Qeveria shpalli tre ditë zie

Shkup, 9 shtator – Qeveria, në seancën e sotme, vendosi të shpallë tre ditë zie për zjarrin në spitalin modular në Tetovë, në të cilin humbën jetën 14 persona.

 

Dita e zisë fillon sot dhe do të zgjasë deri të shtunën – 11 shtator. Tre ditë zie nga sot ka shpallur edhe Këshilli i Komunës së Tetovës.

Related posts

Mariçiq: Gjithçka është gati që regjistrimi të fillojë të dielën

D V

Kontroll në listën zgjedhore deri mbrëmë kanë kryer 11.788 persona

D V

Prej 24 orësh zjarri në Vithkuq ka djegur 5 hektarë me shkurre e pisha

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More