Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Qeveria sonte mban seancë

Shkup, 14 tetor – Qeveria e Republikës së Maqedonisë Veriore do të mbajë seancën e saj të rregullt të 12-të sonte, e cila do të mbahet përmes video konferencës.

Në agjendën e kësaj seance janë disa tema nga masat ekonomike për t’u marrë me pasojat e Covid 19 dhe arsimit.

Opinioni do të informohet për vendimet nga seanca, e cila do të fillojë në orën 20:00, përmes një njoftimi për shtyp.

Postime të ngjashme

721 raste të reja me Covid, vdesin 9 pacientë

Z H

“Procedura për zgjedhje të kandidatëve për kryetarë të komunave niset nga anketa”

Z H

Besimi: Interesi për eurobondin 2,3 herë më i madh, që tregon se jemi tërheqës për investuesit

Z H

Carovska: Koncepti i ri nënkupton standard të ri dhe cilësi të re në arsim dhe infrastrukturë më të mirë

Z H

Në Gjorçe Petrov bëhet rikonstruim i ngjarjes me Naser Eshtrefin

Z H

Bujar Osmani u lavdërua rrejshëm, Shahpaska e demanton menjëherë !?

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...