Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Qeveria sot do të mbajë seancën e 37të

Shkup, 5 janar – Zhurnal.mk – Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut, sot, me fillim në orën 12:00, do të mbajë mbledhjen e rregullt të 37-të.

Në mbledhje, me propozim të Ministrisë së Financave, Qeveria mes tjerash do të shqyrtojë Propozim-vendimin për buxhete, si dhe Informatën për avancimin në zbatimin e Projektit për përmirësimin e shërbimeve komunale, përfshirë muajin shtator të vitit 2020.

Me konkluzat dhe vendimet nga mbledhja e sotme e Qeverisë, e cila do të mbahet përmes video-konferencës, publiku do të njoftohet me kumtesë menjëherë pas përfundimit të saj.

Postime të ngjashme

Bilall Kasami pret në takim ambasadorin e OSBE-së, Klemens Koja

Bexhet Musliu

Sela: Ikja e Mijallkovit një skenar i Zaev për të fshehur dënimin e rastit “Mostra”

Bexhet Musliu

Çun Lajçi i reagon edhe me video, Grubit: Turp për ju me fëlliqë emrin tim!

Bexhet Musliu

Joveski: Ka mundësi të ndryshohet masa e paraburgimit shtëpiak

T E

Palmer: Interesat amerikane në Ballkan, të pandryshuara

T E

Mickoski: Do ta mposht koalicionin e krimit

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...