Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Qeveria vazhdon me emërime, ja drejtorët e rinj

Shkup, 17 nëntor – Komisioni kadrovik edhe në seancën e sotme ka dorëzuar listë për emërime nga ana e kabinetit qeveritarë, në vazhdim ju sjellim emrat e disa të emëruarve sot në këtë seancë qeveritare.

Skender Mehmeti – Anëtarë në bordin mbikqyrës tek SHA për Realizimin e lojërave të fatit

Arben Qerimi – Zv.drejtor tek Agjencioni për kadastër dhe patundshmëri
Ekrem Zendeli – Zv.drejtor tek Qendra për menaxhim me kriza

Avokat shtetërorë në Kërcovë: Nazim Sulejmani

Avdil Jonuzi – Shkup

Seadet Jusufi – Anëtarë në Bordin menaxhues të Qendrës profesioanle për arsim
Shiret Elezi – Anëtarë në Bordin drejtues tek TIDZ

Violeta Ilievska – Zv.drejtor tek NP për menaxhim me kullosat
Brahim Ajvazi – Zv.drejtor tek Jasen Hari Lokvenec – Drejtor tek Hekurudhat – Infrastruktura

Postime të ngjashme

Komuna e Çairit vendosi tabela të reja basketbolli në fushën e sportit në lagjen “Gazi Babë”

R Zh

Milloshoski: Bujar Osmani të raportojë për udhërrëfyesin me Bullgarinë para Komisionit për Politikë të Jashtme

R Zh

Aleanca për Shqiptarët: Nxënësve u kërkohen para për dëftesa, partia e korruptuar, BDI të ndalojë keqpërdorimet

R Zh

Në mjekim spitalor janë 105 pacientë me kovid, 37 prej tyre në Shkup

R Zh

Zaev: LSDM-ja është favorite në zgjedhjet lokale

R Zh

Vazhdojnë rregullat aktuale për hyrje në Greqi

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...