Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Qeverisje me PS? Grida Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Grida Duma mohoi në mënyrë kategorike një qeverisje të mundshme PS-PD.

E pyetur për “thashethemet” që qarkullojnë së fundmi për këtë mundësi, Duma tha në Open se kjo është një ofendim i madh.

“Më falni që ngre zërin por nuk e duroj do këtë pyetje. Zero shanse për një gjë të tillë. kush flet për këtë është i ndëshkueshëm,. nuk e duroj dot pyetjen. Është ofendim për sakrificat e demokratëve. PD do jetë parti e parë fituese në zgjedhje“, tha ajo në Open.

Postime të ngjashme

Makina përplas motorin dhe ‘zhduket

T E

Tragjedi në Itali, 18 vjeçari shqiptar humb jetën duke ngjitur malin

T E

Paloka: PD do ta fusë Shqipërinë në shtegun e duhur të zhvillimit

T E

“Mjekët s’më dhanë shpresa”, e reja historinë: Babi përgatiti shtëpinë

T E

Moti i mirë rikthen trafikun në Durrës, makina nga Tirana e Kosova për fundjavë në plazh

T E

Humbje e madhe për Valentina Leskajn, bashkëshorti i ish-deputetes humb betejën me Covid-19

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...