Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Qitje artilerike nderi me rastin e Ditës së pavarësisë

Shkup, 7 shtator, zhurnal.mk – Me rastin e 8 Shtatorit – Ditës së Pavarësisë, sonte do të kryhet qitje artilerike nderi.

Nga Armata informojnë se në orën 18:30 nga kazerma “Ilinden” në Shkup, do të kryhet qitje artilerike nderi, me qitjen e pesë breshërive nga armë artilerike nga ana e Armatës së Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Regjistrimi në Diasporë dukshëm më i ulët se sa ai para vendimit për shtyrje, kush i dëshpëroi!

R Zh

Mungesa e vaksinave ndërpret edhe fushatën e ndërgjegjësimit për vaksinim

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Sot 46 viktima dhe 687 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

R Zh

Qeveria demanton Milloshoskin: Zaevi dhe Spasovski nuk u kanë dhënë pasaporta pjesëtarëve të ISIS-it

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...