Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Qytetari mbulon karrocën me flamujt e PD-së, pret Bashën në Korçë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ditën e sotme do të vazhdojë takimet elektorale në qytetin e Korçës.

Ndërkohë duke filluar që nga Pogradeci e deri në Korçë ai është shoqëruar nga makinat e simpatizantëve të PD-së.

Ndryshe nga shumë persona që shoqëronin Bashën me makina luksoze, një qytetar ka zgjedhur që flamujt e PD-së ti vendos mbi karrocën që tërhiqej nga kali.

Postime të ngjashme

Rama zgjohet mes alpeve shqiptare: Mirmëngjes! (VIDEO)

Lea Muslija

Sot hapen kufijtë Shqipëri-Greqi

Lea Muslija

“Asnjë rast me COVID në Tiranë”, Manasterliu publikon shifrat: Ja sa vaksinime janë kryer deri më tani në vend

Dafina Vidishiqi

Vetëm tri raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

Ndihmës Sekretari i Shtetit Reeker do të vizitojë Italinë, Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Dafina Vidishiqi

Paralajmërim për të shkarkuarit nga vetingu: “Do të hetoheni dhe do t’ju sekuestrohet pasuria”

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...