Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Qyteti i 11 milion banorëve Shijiazhuang i goditur nga rastet e fundit me Covid-19 në Hebei

Shijiazhuang, qyteti i 11 milion banorëve, tani i shkretuar dhe më i godituri nga rastet e fundit me Covid-19 në provincën Hebei.

Postime të ngjashme

15 vendet që kanë ekzistuar 100 vite më parë, por tani janë zhdukur

T E

Ekspertët të shqetësuar për vizitën e Papës në Irak

T E

Mbi 20 milionë të vaksinuar në Britani të Madhe

T E

Von der Layen do të ndalojë eksportimin e vaksinave nga BE-ja

T E

Izraeli do të vaksinojë punëtorët palestinezë kundër Covid-19

T E

Sulm mbi anijen izraelite/ Ministri i Mbrojtjes: Irani qëndron pas shpërthimit

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...