Agjencia Zhurnal.mk

Rama e nis vizitën në Kosovë në takim me Fatmir Limajn

Kryeministri i Shqipërisë , Edi Rama do të nis sot vizitën dy ditore në Kosovë.


Takimin e parë ai do ta mbajë më kryetarin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj.

Pas këtij takimi Rama do të ketë një drekë me kryetarin e Nismës.

Ndërsa nga ora 15:00, do ta takoj kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmani për të vazhduar me pas takimet me drejtuesit tjerë të institucioneve sic janë kryeministri i vendit, Avdullah Hoti dhe presidenti Hashim Thaci.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...