Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rama: Edhe 208 mijë vaksina të tjera mbërrijnë sot në Rinas

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka lajmëruar se sot do të arrijnë edhe 208 mijë vaksina të tjera.

Përmes një postimi në Facebook, ka thënë se këto vaksina pas pak do të zbresin në Aeroportin e Rinasit.

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka lajmëruar se sot do të arrijnë edhe 208 mijë vaksina të tjera.

Përmes një postimi në Facebook, ka thënë se këto vaksina pas pak do të zbresin në Aeroportin e Rinasit.

Postime të ngjashme

Muslimanët sot festojnë Fitër Bajramin

R Zh

Agjencia “Zhurnal” ua uron besimtarët mysliman festën e Fitër Bajramit

R Zh

Bamir Topi: Lulzim Basha nuk do të kishte jetë në PD nëse nuk do të kishte lidhjen me Sali Berishën

N E

Presidenti Ilir Meta uron besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit

N E

PD më 16 Maj do të mbledhë kryesinë dhe këshillin kombëtar

N E

Analizë / Përmes aderimit të Iranit në SCO, Rusia do ta realizojë ëndrrën e saj për krijimin e një OPEC-u të gazit natyrorë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...