Shqipëri

Rama: Investim i shumëpritur, vijon puna në kantierin shëndetësisë në maternitetin e Beratit

Zhurnal Ads

Kryeministri Edi Rama, në rrjetin social “Facebook” ka publikuar një video nga kantieri i shëndetësisë në maternitetin e Beratit.

Në postimin e tij Rama shkruan se ky është një investim i shumëpritur për banorët e kësaj zone, dhe që po ndërtohet nga themelet.

“Mirë mëngjes dhe me kantierin e shëndetësisë në maternitetin e Beratit, investim i shumëpritur për banorët e kësaj zone, që po ndërtohet nga themelet, ju uroj një ditë të mbarë. Vijon puna pa u ndalur për të rindërtuar infrastrukturën shëndetësore, nga qendrat shëndetësore në spitale, për akses, siguri dhe cilësi për qytetarët, afër vendbanimit për Shëndetësinë që duam,” shkruan Rama.

https://www.facebook.com/edirama.al/posts/10158130706061523

Postime të ngjashme

PS miraton në komisionin e ligjeve propozimin për grupimin e partive politike në një listë unike

admin

Dyshohet se piu fostoksinë, ndërron jetë një grua në Vlorë

admin

“Erdha e sëmurë, dola vetë”, e moshuara mposht Covid-19

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...