Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rama ironi me premtimin e Bashës dhe Berishës: Zgjidhni të qeshni apo të qani

Kryeministri Edi Rama e ka nisur me ironi ndaj kreut të opozitës Lulzim Basha mëngjesin e kësaj të enjte.

Në një postim në rrjetet sociale, Rama ka publikuar një video me fjalën e kreut te demokratëve, i cili premtoi dje se brenda katër viteve çdo familje shqiptare do të ketë një tablet ose laptop.

Kryeministri e ka krahasur këtë premtim me atë të ish-kryeministrit Sali Berisha të bërë disa vite më parë.

“MIRËMËNGJES 😊

dhe duke ua lënë juve ta zgjidhni të qeshni apo të qani, ju uroj një ditë të qeshur🙏

*në respekt të së Drejtës së Autorit, sqaroj se ky skeç virtual është marrë nga një faqe e quajtur DNSH👏”, shkruan Rama.

Postime të ngjashme

Situata me zjarret në Shqipëri

D V

Përhapja e zjarreve/ Rama nxjerr videon: Zmbrapset furia e flakëve drejt Llogarasë

D V

Shqipëria kërkoi ndihmë, Holanda dërgon dy helikopterë dhe 47 ushtarë

D V

Kryebashkiaku i Gjirokastrës: Nëse është e nevojshme do të përdorim forcën për evakuimin e banorëve

D V

Shqipëri, ​99 raste të reja me COVID-19

D V

Vlorë, banesa përfshihet nga flakët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...