Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rama ironizon Bashën: Ke ngelur midis gropës së Saliut dhe grepit të Likes për tiganin e Monës

Zhurnal Ads

Kryeministri Edi Rama ka bërë një tjetër replikë ndaj kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha sa i përket çështjes së mbetjeve.

Në statusin e tij, Rama shkruan se kryedemokratit i ka mbetur ora të gropa e hajdin saliut.

Po ashtu kreyministri shkruan se Basha ka ngelur në mes të gropës së tij dhe grepit të Likës për tiganin e MONËS.

Lul, të ka mbet ora tek Gropa e Hajdin Saliut, po habitem si s’e kupton që sa më shumë sulmon impiantet moderne të mbetjeve, aq më shumë tregon se nuk ndahesh dot nga malet me plehra të Sali Hajdinit! Ta qaj hallin, je mes gropës së tij dhe grepit të Likes për tiganin e Monës!”, shkruan Rama në twitter.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

“DW” analizon situatën e Covid-19: Rekorde të reja rastesh pozitive në Shqipëri! Si pritet të sigurohet vaksina

S.B.

Kërcënoi familjen e të dashurës me vdekje dhe hodhi bombë në banesën e saj, vihet në pranga i riu shqiptar në Itali

T E

Rama reagon për karantinën në Shqipëri

S.B.

Anëtarja e 7-të e Kushtetueses/ Sonila Bejtja betohet sot në Presidencë

S.B.

Kamioni përplaset me makinën në aksin Burrel – Klos, disa të lënduar…

admin

Aksident me fatalitet në Tiranë, makina përplas këmbësorin

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...