Shqipëri

Rama ironizon programin e opozitës: Tramvaja e Lulit me shalqi që nuk piqen…

Zhurnal Ads

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale ka reaguar lidhur me programin e kreu të PD-së Lulzim Basha të propozuar për të dalë nga kriza e krijuar nga Covid-19.

Rama ka ironizuar propozimin duke thënë se është një program si një tramvaje me shalqi që nuk piqen kurrë. Rama në këtë reagim kundër Bashës ka përshirë edhe Monika Kryemadhin, Sali Berishën dhe Presidentin Ilir Meta.

Kryeministri Rama ne twitter:

Programi i Lulit është një tramvaj me shalqi që nuk piqen kurrë, me Ilirin makinist, Monikën fatorino, Saliun shkarkues gazrash dhe vetë Lulin pasagjer VIP😢

Postime të ngjashme

Ligjet nisin diskutimin e ndryshimeve në Kodin Zgjedhor

admin

Greqia vendos për herë të parë trupa ushtarake në ishullin pranë Shqipërisë

T E

“U organizua një javë pas ditëlindjes së diktatorit”- Ish-deputeti i PD nxjerr fotot: Ky aktivitet i qeverisë infektoi masivisht Gjirokastrën

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...