Shqipëri

Rama jep lajmin fantastik: Rilind shkolla e parë e shkatërruar nga tërmeti i 26 nëntorit

Zhurnal Ads

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një lajm të mirë. Kreu i qeverisë ka pubalikuar pamjet pas përfundimit të shkollës së parë të shkatërruar nga tërmeti i nëntorit që lamë pas ne Durres.

Postimi i Ramës:

MIRËMËNGJES

dhe me kënaqësinë e ndarjes me ju të lajmit të përfundimit të punimeve për rilindjen e shkollës së parë të shkatërruar nga tërmeti i vitit të shkuar, ju uroj një javë të bukur si kjo shkollë!

https://www.facebook.com/edirama.al/posts/10158288532886523

Postime të ngjashme

Ministria e Shëndetësisë apel qytetarëve: 6 sendet personale që duhet të keni me vete kundër Covid-19

Z H

Vaksinat anticovid, reagon Rama: Mund të marrim nga të gjitha llojet, pavarësisht çmimit

S.B.

Shembja e teatrit, Meta me gjuhë ‘kërcënuese’: Gjithçka është mbajtur shënim…askush nuk ka për t’i shpëtuar Drejtësisë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...