Rama mbledh nesër në 08:00 Kryesinë e PS, ja axhenda e takimit

Partia Socialiste do të mbledhë ditën e nesërme Kryesinë e saj. Burimet konfirmojnë se Kryetari i saj Edi Rama ka thirrur këtë të premte Kryesinë për të analizuar situatën e deritanishme dhe disa vendime të rëndësishme organizative.

Më konkretisht, Kryesia do të miratojë vendimet të cilat u propozuan në Asamblenë Socialiste të pak kohë më parë, duke filluar nga ngritja e komisionit për analizën zgjedhore, tek zgjedhja e strukturave të reja në parti dhe fushata e anëtarësimeve të reja, raporton tirananews. al. Mësohet se mbledhja do të zhvillohen në orën 08:00 ndërsa gjithçka ka qenë organizuar në kohë rekord dhe larg vëmendjes së gazetarëve.

Related posts

Bulqizë/ Drejtonte automjetin në gjendje të dehur dhe pa leje drejtimi, arrestohet 48-vjeçari

Z H

Edi Rama të hënën vizitë zyrtare në Kosovë

D V

Mira Rakacolli: Rritja e infektive shqetësuese

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More