Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rama mbledh shtabin elektoral, këto janë porositë që lë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur javën me një mbledhje në selinë e PS.

Kryesocialisti ka mbledhur shtabin drejtues të fushatës elektorale. Rama ka kërkuar intsifikimin e takimeve të drejtuesve politik në qarqe. Rama ka kërkuar ti shpjegohet bazës së partisë roli gjithsecilit në shërbim të fushatës elektorale.

Kjo është e hëna e katërt që Rama mbledh drejtuesit politik të qarqeve. Në mbledhjen e shkuar shtabit elektoral iu bashkua edhe Ardian Cela i ngarkuar për të ndjekur fushatën elektorale në Durrës.

Postime të ngjashme

REL: Shqipëria, Serbia, Maqedonia e Veriut, së shpejti të sigurta nga koronavirusi

Dafina Vidishiqi

Lulzim Basha takohet me Sorecën pas rizgjedhjes si kryetar i PD

Dafina Vidishiqi

Gripi i shpendëve, ndalohet tregtimi në rrugë

Bekim Laçi

Sistem modern për analizat: 3 mln euro për sigurinë dhe shpejtësinë e shërbimit në QSUT

Bekim Laçi

Kryebashkiaku drejt shkarkimit/ Qerim Ismailaj i Mallakastrës rezultoi i dënuar në Greqi. Nuk e deklaroi

Bekim Laçi

Analizë/ “Bashkë pa kufi” – Sa janë realizuar 83 marrëveshjet Kosovë-Shqipëri ?

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...