Rama: Me parajsën Lumit të Shalës, ju uroj një fundjavë të mbarë

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar pamje nga lumi i Shalës duke uruar një fundjave të mbarë.

 

“Me parajsën nga Lumi i Shalës”, shkruan Rama ndërsa e ka shoqëruar me një video  të natyrës së mrekullueshme.

Postimi i plotë:

MIRËMËNGJES

dhe me parajsën Lumi i Shalës, ju uroj një fundjavë të mbarë

https://www.facebook.com/watch/?v=1151061675401158

Related posts

Perspektivë e re punësimi në tregun online, kryeministri Rama jep lajmin e mirë për të rinjtë: Mandati tretë nivel tjetër edukimi

D V

Edi Rama: Nga nesër muzika do të ndalet në orën 23:00 në çdo zonë turistike të banuar

N E

Manastirliu: Muaji gusht i hapur për vaksinimin antiCOVID për të gjithë qytetarët +18 vjeç

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More