Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rama-Metës: Çfarë borxhi të ka Shqipëria!

Kryeministri Edi Rama i është kundërpergjigjur deklaratave të presidentit Ilir Meta.

Kreu i qeverisë i ka konsideruar deklaratat dhe akuzat e Metës në drejtim të tij, shkallime që “sekëlldisin jo vetëm të gjallët, por edhe të rënët për liri”. “llir çfarë borxhi të ka Shqipëria që të bëri kryeministër, kryeparlamentar, president dhe duhet të durojë shkallimet e tua të përditshme, që sekëlldisin jo veç të gjallët po edhe të rënët për liri të këtij vendi, të cilëve u je qepur me dekoratat e me fjalimet e tua qesharake!” shkruan kryeministri Rama.

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur deklaratave të Presidentit të Republikës Ilir Meta i cili në një mesazh drejtuar asamblesë së PS-së u shpreh se “kryeministri Edi Rama e ka marrë peng Partinë Socialiste./RTSH

Postime të ngjashme

Mbërrijnë në Shqipëri edhe 50.000 vaksina AstraZeneka

N E

Avioni i parë ulet në Kukës

N E

Shqipëria 138 raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fundit

N E

Presidenca reagon pas deklaratës së Vuçiq: “Se kukull e kujt është Rama kjo dihet”

N E

Çekia dëbon 18 diplomatë rusë, të përfshirë në spiunazh e sabotime. Alarm në të gjithë Europën

R Zh

Të infektuarit me Kovid-19 nuk do të mund të votojnë në zgjedhjet e 25 prillit

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...