Agjencia Zhurnal.mk

Rama-Metës: Çfarë borxhi të ka Shqipëria!

Kryeministri Edi Rama i është kundërpergjigjur deklaratave të presidentit Ilir Meta.

Kreu i qeverisë i ka konsideruar deklaratat dhe akuzat e Metës në drejtim të tij, shkallime që “sekëlldisin jo vetëm të gjallët, por edhe të rënët për liri”. “llir çfarë borxhi të ka Shqipëria që të bëri kryeministër, kryeparlamentar, president dhe duhet të durojë shkallimet e tua të përditshme, që sekëlldisin jo veç të gjallët po edhe të rënët për liri të këtij vendi, të cilëve u je qepur me dekoratat e me fjalimet e tua qesharake!” shkruan kryeministri Rama.

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur deklaratave të Presidentit të Republikës Ilir Meta i cili në një mesazh drejtuar asamblesë së PS-së u shpreh se “kryeministri Edi Rama e ka marrë peng Partinë Socialiste./RTSH

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...