Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rama nis prillin me mesazh: Shqipëria dhe fëmijët e ardhmja jonë, si një diell i vetëm

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka nisur ditën me një mesazh për ditën e parë të prillit i cili shënon dhe muajin zgjedhor.

Rama ka publikuar një video të rindërtimit të shkollës ”Shaqe Mazreku” ndërkohë që shkruan se ”Shqipëria dhe fëmijët e ardhmja jonë, si një diell i vetëm”.

Në fakt kjo fjali është e ngjashme edhe me moton e PS ”Shqipëra e ardhmja jonë” me të cilën Rama po bën fushatën elektorale.

Postime të ngjashme

Rama zgjohet mes alpeve shqiptare: Mirmëngjes! (VIDEO)

Lea Muslija

Sot hapen kufijtë Shqipëri-Greqi

Lea Muslija

“Asnjë rast me COVID në Tiranë”, Manasterliu publikon shifrat: Ja sa vaksinime janë kryer deri më tani në vend

Dafina Vidishiqi

Vetëm tri raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

Ndihmës Sekretari i Shtetit Reeker do të vizitojë Italinë, Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Dafina Vidishiqi

Paralajmërim për të shkarkuarit nga vetingu: “Do të hetoheni dhe do t’ju sekuestrohet pasuria”

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...