Shqipëri

Rama pas takimit në selinë e PS: Unë nuk jam asnjëherë i kënaqur as me veten time, lëre më me drejtuesit politikë

Zhurnal Ads

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një prononcim për mediat pas takimit në selinë e PS me drejtuesit politik të qarqeve. Teksa fushata zgjedhore ka qenë në qendër të diskutimit, Rama tha se është koha për të intensifikuar komunikimin me njerëzit.

I pyetur nëse është i kënaqur me punën e drejtuesve të PS në qarqe, kreu i maxhorancës tha se nuk është i kënaqur as me veten e tij.

“Është koha për të intensifikuar komunikimin me njerëzit dhe punën që të vazhdojmë të përmirësojmë marrëdhëniet e pushtetit qendror dhe vendor me bazën.
Unë nuk jam asnjëherë i kënaqur as me veten time lërëe më me drejtuesit politikë”, deklaroi Rama.

Në lidhje me Kodin Zgjedhor, Rama tha se është në tagrin e grupit që merret me reformën zgjedhore.

Postime të ngjashme

Lajm i mirë nga QSUT/ Fëmija 5-muajshe ia del pas një operacioni të komplikuar në zemër

admin

“O sot, o kurrë”, Meta me të rinjtë: Referendumi i 25 prillit rikthen shpresat për të ndërtuar në Shqipëri të ardhmen europiane

S.B.

Meta: Shpresojmë te reflektimi i mazhorancës

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...