Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rama poston videon e veçantë nga karnavalet e Korçës

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të urojë qytetarët këtë të mërkurë me një video të veçantë.

Kreu i qeverisë ka postuar pamje nga karnavalet e Korçës teksa shton dhe thotë se kjo festë ka rilindur.

“Mirëmëngjes, dhe me festën e rilindur të Karnavaleve në Korçën turistike, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama

Postime të ngjashme

Shqipëria kërkoi ndihmë, Holanda dërgon dy helikopterë dhe 47 ushtarë

D V

Kryebashkiaku i Gjirokastrës: Nëse është e nevojshme do të përdorim forcën për evakuimin e banorëve

D V

Shqipëri, ​99 raste të reja me COVID-19

D V

Vlorë, banesa përfshihet nga flakët

D V

Zjarret, BE dërgon 2 helikopterë drejt Shqipërisë

D V

Muaji i hapur i vaksinimit/ Rama thirrje qytetarëve: Shfrytëzoni mundësinë!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...