Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rama poston videon: Falënderim për sakrificën dhe durimin e bluzave të bardha

Kryeministri Edi Rama ka shprehur falënderime për punën dhe sakrificën e bluzave të bardha që kryejnë testimet e COVID tek qytetarët.

Teksa ka postuar një video në ‘Facebook’ nga puna e përditshme në terren e ekipit epidemiologjik, kryeministri i uron një ditë të mbarë të gjithëve.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me një falenderim të madh për sakrificën, përkushtimin, durimin e bluzave të bardha që kryejnë testimet e qytetarëve në nevojë në banesat e tyre, ju uroj të gjithëve një ditë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

Postime të ngjashme

Nga 20 Qershori Gjermania heq kufizimet me Shqipërinë

Bekim Laçi

Zbardhet propozimi i Kadillit për Kryesinë: Të ndërtojmë një PD të bashkuar dhe fituese

Bekim Laçi

Braçe kritikon mediat greke, për javë të tëra vutë shqiptarët në shënjestër

Bekim Laçi

PD mbledh sot Kryesinë, zbardhet mesazhi i Bardhit

Bekim Laçi

Vijojnë punimet për stadiumin e Kukësit, Rama: Gati në shtator me kushte dinjitoze

Bekim Laçi

Mbyti gruan dhe fajësonte shqiptarët, arrestohet greku

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...